Ekonomi

Vakıf Katılım’dan Togg T10X Desteği

İSTANBUL (İGFA) – İştirak finans departmanının değerli oyuncularından Vakıf Katılım, dünya markası Togg’un fikri ve sınai mülkiyet hakları yüzde 100’e ait olan T10X modelini satın almak isteyen müşterileri için özel finansman destek paketi hazırladı. % Hindi. Vakıf Katılım’a özel finansman eki %0,99 kâr payı ile sunulacaktır.

Çekiliş sonucunda Togg T10X almaya hak kazanan müşteriler, Togg uygulaması Trumore üzerinden siparişlerinin hazırlandığını öğrendikten sonra Vakıf Katılım şubeleri aracılığıyla 36 ay vadeli finansman kullanabilecekler. Vakıf Katılım müşterileri de yakında şubeye gitmeden finansal ihtiyaçlarını dijital ortamda karşılayabilecek. Böylece finansmana hızlı, kolay ve eş zamanlı olarak ulaşabilecektir.

Türkiye’nin kalkınması için birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Prof. Vakıf Ortaklık Genel Müdürü Osman Çelik “Vakıf İştiraki olarak vatandaşlarımızın Togg T10X modeline en uygun mali koşullarla sahip olabilmeleri için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalıştık. 29 Ekim 2022’de banttan çıkan ilk akıllı cihazın ardından verdiğimiz sözle yüzde 0,99 kar payıyla çok özel bir finansman fırsatı hazırladık. Togg T10X’i almak isteyen vatandaşlarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz. finansman paketimiz, ödeme kolaylığı ve avantajımız ile Togg olarak biz de ulusal projeleri desteklemeye kararlılıkla devam edeceğiz.”

akcadagajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu