Haber

Milli Yol Partisi 1. yılını kutluyor

Kırşehir Milli Yol Partisi; kuruluşunun 1. yılını üye katılım töreni ve pasta kesimi ile kutladı. Kırşehir İl Başkanı ve MKYK Üyesi Şevket Göçmen, eğilmeden, bükülmeden, emin adımlarla hayallerinin peşinden gittiklerini söyledi.

Parti binasında yöresel ikramların da sunulduğu programda konuşan Göçmen, partisinin iki kutuplu siyasete ‘hayır’ dediğini söyledi. Göç beyanında; “Başkan Remzi Çayır kadar duruşunu hiçbir zaman değiştirmeyen merhum şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bu yolu seçmemizde payı vardır. Milletimiz artık düşünmesin. Türk siyasi hayatına hızlı bir giriş yaptık. Teşkilatlarımızla birlikte. , inandığımız yolda başarıyla ilerleyeceğiz” dedi.

Devleti yönetmek için ‘her yolu mübah’ görmediklerini anlatan Göçmen; “İktidar olmak için hiçbir yolu caiz görmüyoruz. Ülkemizin her yerinde ‘ağlayan çocuklar, soğuklar olursa rahat olamayız’ anlayışını kendimizde ve teşkilatlarımızda benimsiyoruz. Çünkü inanıyoruz ki inanıyoruz. , halkımıza doğruları adım adım anlatıyoruz.” İnanan insan yetiştirmektir. Partimize katılan üyelerimizin yeni yolları hayırlı olsun” dedi. – KIRŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu