Ekonomi

Kripto zorluklarının ortasında SEC Başkanı tarafından desteklenen Bitcoin teknik incelemesinin yıldönümü

SEC Lideri Gary Gensler son etkinliklerde, Bitcoin’in Teknik incelemesinin yıldönümünü kripto para birimi topluluğuyla kaygısız bir etkileşim için kullandı ve menkul kıymet hükümlerine bağlı kalmanın değerini vurguladı. Gensler’in bu atılımı, kripto dünyasının birçok zorlukla karşı karşıya olduğu bir zamanda geldi.

Bugün Bağ 72 milyar dolarlık değerli bir nakit rezervine sahip olmasına rağmen stablecoin piyasasındaki hakimiyetini korumakta zorlanıyor. Şirket, pazar payını giderek aşındıran, alandaki diğer oyuncuların artan rekabetiyle karşı karşıya.

Buna ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri ve 40 müttefik ülke şu anda kripto para birimi fidyeleri talep eden büyüyen fidye yazılımı sorununa stratejik bir yanıt geliştiriyor. Bu karşı saldırı stratejisi, suçluların kripto cüzdanları hakkında benzeri görülmemiş düzeyde uluslararası veri paylaşımını içeriyor. Amaç, çalınan kripto para varlıklarını takip etmek ve kurtarmak ve dijital para birimlerinin güvenliğine ilişkin artan endişeyi vurgulamaktır.

Bu gelişmeler, düzenleyici incelemeler, piyasa rekabeti ve güvenlik tehditleri karşısında kripto para birimleri için çok önemli bir anı işaret ediyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

unye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu