Haber

Arnavutköy’de Park Eden Araçların Aynaları Kırıldı

Arnavutköy’de bir kişi park halindeki araçların aynalarını tekmeleyerek kırdı. Araçlarını kullanmaya giden sürücüler aynalarının kırıldığını görünce şok olurken, güvenlik kamerası kayıtları izlenerek gerçek ortaya çıktı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Taşoluk Mahallesi’nde meydana geldi. Ev ve işyerlerine gelen vatandaşlar kısa süre sonra araçlarını cadde kenarına park edip ayrıldıktan sonra sokakta yürüyen bir kişi, uçan tekmelerle araçların aynalarını kırdı. Sokakta bulunan 4 aracın aynalarının kırıldığı anlar güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Araçlarındaki aynaların kırıldığını fark eden vatandaşlar şok olurken, güvenlik kamerası görüntüleri izlenince gerçek gerçek ortaya çıktı. Aynaları kıran kişinin kim olduğu ve neden böyle bir şey yaptığı henüz bilinmezken, araç sahipleri polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

“Kim olduğunu bilmiyoruz”

Aynası kırılan aracın sahiplerinden Muhammet Dere, “İş çıkışı aracıma baktım. Aynalar yerdeydi. Videoyu çekip polise verdik. Bir başkasını gördüm.” Biri, hasarlı. Kişinin kim olduğunu bilmiyoruz, ulaşamadık, bir şey anlamadık. Bir tane olsa bana yönelik derdim ama 3-4 tane.” “Birini vurdular. İçkili mi, neden böyle yaptı bilmiyorum, karakola şikayette bulunduk, sonuç bekliyoruz, yaklaşık 2 hafta oldu. Yaklaşık 3 bin TL’lik kayıp, bunu yapanların bulunmasını istiyorum” dedi. – İSTANBUL

duziciajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu