Haber

Akşener, Ankara’da 81 il başkanıyla görüşecek

6 Tablo , cumhurbaşkanı adayı hakkında konuşmak için 12. kez kamuoyunun karşısına çıktı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantının ardından yapılan ortak açıklamada, cumhurbaşkanı adayı üzerinde uzlaşmaya varıldığı ve ismin 6 Mart’ta kamuoyuna açıklanacağı belirtildi.

AKŞENER PERSONEL İLE TOPLANTI

İyi parti Genel Lider Meral Akşener, görüşmenin ardından partisinin genel merkezine gitti. Toplantıda alınan kararları ekibiyle birlikte değerlendiren Meral Akşener, durum değerlendirmesi yaptı.

İL BAŞKANLARI VE BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BULUŞACAĞIZ

İyi partidaki gelişmeler. İyi parti Planlandığı gibi 81 ilin ileri gelenleri Ankara’ya çağrıldı. Bugün illerin belediye başkanları ile bir araya gelecek olan Akşener, hafta sonu belediye başkanları ile bir görüşme gerçekleştirecek. İYİ Parti Genel Yönetim Kurulu’nun (GİK) bugün saat 13.30’da toplanacağı da öğrenildi.

CUMHURBAŞKANI ADAYLARI 6 MART’TA AÇIKLANACAK

Öte yandan 6. Masa toplantısının ardından yapılan yazılı ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Millet İttifakını oluşturan siyasi partilerin genel başkanları olarak 28. Dönem ortak cumhurbaşkanı adayımız konusunda ortak bir anlayışa ulaştık. TBMM ve 13.Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve geçiş süreci yol haritası”Cumhurbaşkanları partilerinin yetkili kurullarını bilgilendirdikten sonra 6 Mart 2023 tarihinde nihai açıklamayı kamuoyu ile paylaşmak üzere Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde yeniden bir araya geleceğiz. kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

haber-karapurcek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu