Haber

Yollarda Yavaş Gitmek ve Trafik İşaretlerine Uymak Lazım

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine göre Aydın-Denizli Karayolu 7-9. TEİAŞ yüksek tansiyon limiti montaj çalışmaları 2. kilometrede (Aydın çevre yolunun kesiştiği bölgede) saat 19.00’a kadar yapılacak. Bu nedenle trafik akışı çift yönlü olarak kontrol edilecek.

Ankara Etraf Karayolu Konya-Pozantı kavşakları 1-6. Üst yapı onarım çalışması nedeniyle Pozantı Kavşağı yönü trafiğe kapatılacak. Bu bölümde ulaşım iki yönde gerçekleştirilecek ve diğer yönden kontrollü olarak yapılacaktır.

Kuzey Marmara Otoyolu’nun Akmeşe-Adapazarı kavşakları bakım onarım çalışmaları için Ankara-İstanbul istikametinde aktarılmakta olup, ulaşım çift yönlü olarak İstanbul-Ankara’dan devam etmektedir.

Çerkezköy-Saray yolu, 20-21. Kilometresindeki imalat çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak ve şehir merkezine girişler alternatif güzergahlardan yapılacak.

Seben kavşağı-Nallıhan-Beypazarı yolu 37-38. kilometre, Çayırhan Tüneli bağlantı yollarının yapılması nedeniyle servis yolundan ulaşıma izin veriliyor.

Samsun-Ordu yolu 1-5. kilometre, üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle tek şeritten denetimli olarak ulaşım sağlanıyor.

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 20-26. Kilometresindeki üretim çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

0-13 Göksun-Kahramanmaraş yolu. kilometrelik Aşık Mahsuni Şerif Tüneli’nin sallanmasında meydana gelen asfalt yüzeydeki şişliğin traşlanması nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

47-57 Şebinkarahisar-Alucra-Fındıkbeli yolu. Üst yapı onarım çalışması nedeniyle trafik akışı kısa süreliğine kesintiye uğruyor ve ulaşım tek şeritten kontrollü olarak yapılıyor.

2-3. Çanakkale-Ezine karayolunun Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

haber-pinarhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu