Teknoloji

Yeni Seri 9 Xbox Kolu Tanıtıldı

Amerikan şirketi, yaptığı duyuruyla yeni Series 9 Xbox kolu sunumunu yaptı. Farkı geri dönüştürülebilir kesimlerle üretilmiş olmasıdır. Detaylar burada.

Microsoft, satışa sunduğu her yeni konsol için farklı kontrol kolu seçenekleri sunuyor. Çoğu düz renkli olacakken, ortada yeni birinci taraf oyunun çıkışından önce özel olarak üretilmiş temalı olanları da görüyoruz. Şimdi önümüzde oldukça farklı bir şey var.

Yeni Seri 9 Xbox Kolu Geliyor

Xbox Kablosuz Oyun Kumandası – Remix Special Edition İsim altında tanıtılan yeni kontrol kolu, dışarıdan iki farklı yeşil tonu olan tek renkli bir kol olarak görülebiliyor. Ancak asıl olay üretiminde yatıyor. Öyle ki Microsoft’un verdiği bilgilere göre elimizde geri dönüştürülebilir modüllerle üretilmiş bir kol var.

Ekip, far kapakları, damacanalar ve otomobil diskleri gibi geri dönüştürülebilir kesimlerin yanı sıra eski Xbox One kontrol kollarının üretiminden kalan modüller kullandıklarını söylüyor. Hal böyle olunca da bu kesitlerden kaynaklanan farklı iz ve dokularla farklı bir görünüme sahiptir.

Son olarak, Xbox Kablosuz Oyun Kumandası – Remix Special Edition, kutudan şarj edilebilir bir pil paketi ve USB-C kablosuyla birlikte gelir. Bu nedenle, fiyat etiketi 84,99 $ olarak belirlendi. Bakalım bu eser ülkemize gelecek mi, gelecekse kaça satılacak? Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

hayratajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu