Teknoloji

Türk Yazılımcının Geliştirdiği Yapay Zeka Destekli Uygulama En Çok İndirilenler Sıralamasında Gmail’i Geçti!

Yazılım kısmında ilke imza atıldı. Türk yazılımcı Kerem Erkan’ın yapay zeka destekli uygulaması en çok indirilenler listesinde birinci sırada Gmai’yi geride bıraktı. Akabinde ülke genelinde en çok indirilen 11. uygulama olarak bizleri gururlandırdı.

Apple iOS ve macOS için uygulamalar yazan Swift ve Objective-C geliştiricisi Türk Kerem Erkan, geçtiğimiz günlerde yayınladığı uygulama ile büyük başarı elde etti.

Erkan’ın “Akıllı SMS Engelleyici” adlı uygulaması, yapay zeka tabanlı bir uygulama olarak verimlilikte en çok indirilenler arasında yer alıyor.

Junkman uygulaması son zamanlarda maruz kaldığımız büyük bir beladan hepimizi kurtarmak amacı ile oluşturulmuştur.

Uygulamayı indirerek her türlü bahis, siyasetçi, reklam, tatil ve dolandırıcılık bildirimlerini yapay zeka ile filtreleme imkanına sahip olabilirsiniz. Diğer bir deyişle Junkman, spam SMS sorununuzu kökünden çözer.

SMS veya istenmeyen aramalardan şikayetçi olan kişiler varsa bu uygulama sayesinde kaygınıza çözüm bulabilirsiniz.

Junkman yalnızca iOS işletim sisteminde kullanılabilir. En çok indirilenler listesinde Gmail’i geçerek bizi gururlandırdı.

Uygulamanın Gmail’i geride bıraktığı haberini Twitter hesabından büyük bir sevinçle paylaşan Erkan, şunları yazdı:

??

Erkan, uygulama için herhangi bir reklam vermeden bu başarıyı yakaladığının da altını çizerek, kullanıcıların uygulamayı onayladığını gördüğünü belirtti.

hasankeyfhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu