Haber

Tepebaşı Belediyesi 5 İşletmeye Mavi Bayrak Verdi

Tepebaşı Belediyesi Mavi Bayrak uygulamasına katılmaya hak kazanan 5 yeni işletmeye Lider Ahmet Ataç tarafından Mavi Bayrak takdim edildi. Uygulamaya dahil olan işletme sayısı 35’e ulaştı.

Farklı uzmanlık alanlarına sahip sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte 2000 yılından bu yana hayata geçirilen Tepebaşı Mavi Bayrak İşletmeleri uygulamasına başvuran 5 işletme daha Mavi Bayrak almaya hak kazandı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, işletmeleri ziyaret ederek işletmecileri tebrik ederek Mavi Bayraklarını teslim etti. Bölge genelinde Mavi Bayraklı İşletme sayısı 35’e ulaştı.

DÜZENLİ DENETİM ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Mavi Bayrak uygulaması kapsamında işletmeler; Hijyen, kalite yönetimi ve çevre kriterlerine uygunluk çerçevesinde tüketici haklarına saygılı olarak müşteri odaklı hizmet vermektedir. Tepebaşı Bölgesi’nde yaşayan vatandaşlara sağlıklı ve hijyenik koşullarda hizmet veren Tepebaşı Mavi Bayraklı işletmeler, her yıl, Eskisehir Lokantacılar Odası, Eskisehir Ticaret Odası ve Eskisehir Berberler ve Kuaförler Odası temsilcilerinden oluşan kontrol komitesi tarafından düzenli olarak denetleniyor. Tepebaşı Belediyesi öncülüğünde.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, Mavi Bayrak başvurularının 0 (222) 211 40 00/3085-3324 numaralı telefondan Tepebaşı Belediyesi Çevre Koruma ve Denetim Müdürlüğü’ne yapılabileceğini belirtti.

Kaynak: ANKA / Ekonomi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu