Haber

Taş kalpli insanlar nefrete doyamıyor! CHP’li taraftarlar depremzedenin otoparkını bile gördü.

Seçimde yaşadığı yenilginin öfkesini üzerinden atan 6’lı koalisyonun ektiği nefret tohumları bu kez başkentte buluştu. Adıyaman depreminde kızı, damadı ve 3 torununu toprağa veren kim? Bilal Karadağ‘nin yeni yerleşim yeri olan Ankara’da ayrımcılığa maruz kaldığı ortaya çıktı.

BU NEDİR

Karadağ’da seçim sonrası Adıyaman plakalı aracını park ederken kendisine gerçek anlamda yaklaşan CHP’li bir CHP’li, “ Sen Adıyamanlısın. Arabanızı buraya park etmeyin! Tayyip Erdoğan’a oy verdiniz.ifadelerini kullandığı belirtildi.

Onun şoku” ikinci depremBilal Karadağ, Milat gazetesine olayı şöyle anlattı:

“Adıyaman merkezdeki konutum ağır hasar gördü. Ve o ağır hasarlı evde kendi hayatımı, karımı ve çocuğumun hayatını kurtarabildim. Kurtulduk ama karşı mahallede oturan kızım, 3 çocuğum ve damadım dahil 5 canımı kaybettim. 5 canımı mezara koyduktan sonra Adıyaman’da durmayıp Ankara’ya geldim. Yaklaşık 3 aydır Ankara’da ikamet etmekteyim.

Önceki gün Çankaya’da gittiğim bir adrese aracımı park ederken plakamı okuyan 75-80 yaşlarında bir vatandaş gerçekten yanıma geldi ve ‘Aracınızı buraya park etmeyin’ dedi. Nedenini sorduğumda ‘Siz Adıyaman olarak bu seçimde Recep Tayyip Erdoğan’a oy verdiniz’ dedi. Bu cümleden sonra neredeyse ikinci depremi yaşıyordum. Ve ne kadar üzgün olduğumu kelimelerle ifade edemem.”

______________

OTELDEN ATILDI

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Tekirdağ’ın Kumbağ ilçesindeki otellere yerleştirilen depremzedelerin 14 Mayıs seçimlerinin ardından yerleştirildikleri otelleri terk etmeleri istendi. CHP’den skandal işlem Tekirdağ Büyükşehir Belediyesitarafından yapılmıştır.

DEPREMDEN DAHA FAZLA HAYATIMIZI YAKTILAR

Depremzede bir kişi, sosyal medyada kendisine hakaret edenleri Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’a şikayet etti. Bakan Akar” Siyasi, idari ve hukuki her şeyi yaptık ve yapacağız. Depremzedelerimizin mekanı cennet olsun. Merak etmeyin gerekli cevabı alacaklardır.” söz konusu.

ERDOĞAN’A OY VERENLERE ‘KÖTÜ HAYVAN’ MUAMELESİ

Sosyal medyaya yansıdı” kalpsiz Bu yaklaşımlar sonucunda Kahramanmaraş’ta 174 yetim ve öksüzün desteği kesildi. 2 bine yakın hüküm kutusu İptal edildi. Evsizlere bağışlanan eşyalar geri istendi. Öğrencilerin bursları bile kesildi.

DEPREM MAĞDURLARINDAN ERDOĞAN’I ARAYIN

Başta CHP olmak üzere 6 koalisyon partisinin hakaretlerine maruz kalan depremzedeler, Adıyaman’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü, Namerdin’in suyu bulanık akıyor. Taşkınlar aktığı yerleri yıkar. Kendine nezaketsiz bakar. İşte böyle muhtaç eylem için bir pankartla karşılandı.

“GELİN PARASINI BİZDEN ALIN”

Çadıra deprem bölgesinde farklı bir pankart asıldı.

pankartta” Depremzedelere hakaret eden, küfreden, yardımını alan kim varsa gelsin parasını bizden alsın.” not edildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu