Haber

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: Türkiye’nin tamamında 1 ay doğalgaz kullanımı ücretsiz olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz gazı devreye alma törenine katıldı. Türkiye için tarihi bir gece yaşanırken, Karadeniz gazının ilk fazı sisteme bağlandı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada vatandaşlara iki müjde verdi.

Erdoğan konuyla ilgili şunları söyledi:

“İlk müjdemizi veriyorum: Vatandaşlarımızın mutfaklarında kullandıkları doğalgazı ve sıcak su tüketimlerini 1 yıl süreyle ücretsiz sağlıyoruz. 25 metreküp eşdeğeri olan mutfak ve sıcak su doğalgaz maliyeti ayda 1 yıl boyunca faturalardan kesilecek.Birçokları için de bu durum yaza girdiğimizi düşünürsek bu hanenin neredeyse hiç doğalgaz faturası ödemeyeceği anlamına geliyor.

“İYİ BEDAVA GAZ ALIN”

Doğal gazın ücretsiz kullanımının emeklilerden öğrencilere önemli katkı sağlayacağına inanıyorum. Bunun seçimlerden sonraki süreçte vatandaşlarıma yansıması çok farklı ve olumlu bir şekilde tezahür edecektir. Aylık mutfak ve sıcak su tüketimini karşılayacak bedava doğalgazınız hayırlı olsun.

“1 AY BOYUNCA TÜM DOĞALGAZ BEDAVA”

Şimdi ikinci müjdemizi veriyorum: 1 ay boyunca Türkiye genelindeki evlerin doğalgaz tüketimi için fatura kesilmeyecek. 1 yıl boyunca ısınma dahil tüm doğal gaz tüketimini ücretsiz yapıyoruz. Başlatacağımız çalışmalarla milletimize daha nice güzel haberler sunacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu