Teknoloji

Renault, Modern Tasarımlı Mini SUV Modeli Kardian’ı Tanıttı

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markalarından biri olan Renault, düzenlediği etkinlikte şunları söyledi: kardan “” isimli yeni SUV modelini tanıttı. B-SUV segmentinde yer alan otomobil, modern bir tasarıma sahip ve yeni nesil teknolojilerleDikkat çekecek gibi görünüyor.

Renault Kardian, markanın yeni tasarım dilini benimseyen modellerin en yenisi. Bu içerikte; Araçtaki Renault yeni logo gecerli. Bu yeni logonun yer aldığı ızgara, oldukça ince tasarımlı LED farlarla entegre edilmiş. Gövde hatları, çok renkli yapısı ve 17 inç jantlarBu araca çok yakışıyor.

Renault Kardian’ı Tanıtıyoruz

Renault’nun B-SUV Kendi segmentindeki otomobilin arka kısmı yeni nesil tasarım dilini benimsiyor. Bu içerikte; Clio ve Austral’da boy gösteriyor arka ışıkTasarım Kardian’da da bizi karşılıyor.

Renault Kardian’ın iç kısmına baktığımızda dış kısmı kadar güzel. iddiasız Bir yaşam alanıyla karşılaşıyoruz. Şirket, ekranın tamamen dijital olmasını tercih etti. Ancak orta konsolda yer alan bilgi-eğlence ekranı yeni nesil bir otomobil için yeterli görünmüyor. Arabada çok küçük bir vites topuzu bulunuyor. eski tip klima kontrol ünitesiCan sıkıcı olacak gibi görünüyor.

Renault, Kardian’ın bir dizi yeni nesil özellikle donatıldığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre bu araba Ortam ışıklandırmasıFarklı özellikler sunan sürüş modlarının yanı sıra kör nokta uyarı sistemi ve çok taraflı görüş kamerası gibi özellikler de bulunuyor. 13 aktif sürücü destek sistemigecerli.

Kaputun altına baktığımızda ülkemizdeki tüketiciyi sevindirecek bir motor seçeneği görüyoruz. Renault Kardian, düşük vergi dilimi girme Bir araba olacak. Renault’nun açıklamasına göre araçta sunulacak tek seçenek şu: 1,0 litre turboşarjlı motor. 125 hp güce ve 220 Nm torka sahip olan bu motor, EDC otomatik şanzımanla eşleştirilmiş.

Renault, Kardian’ın çıkış programını ve fiyatını açıkladı yapmadı . Aracın Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği tam olarak bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu