Haber

Pucca’nın eski ev sahibi Tuba Ünsal ağzını açıp gözlerini kapadı: Kiramı ödemedi, evi yıktı

Blog yazılarıyla adından söz ettiren Pucca lakaplı Pınar Karagöz her zaman gündemde.

Adına açılan davalarla gündeme gelen Karagöz, bu kez sahibine dava konusu oldu.

Pucca’dan yapılan açıklamada, “İyilikten bir hastalık doğdu.”Kirasını ödemediğini söyledi.

Dava açtığını ve mahkeme sürecinin 12 aydır sürdüğünü belirten ev sahibi, evin Nişantaşı’nda 3+1 olduğunu ve 2023 yılı kirasının 10 bin 500 TL olduğunu sözlerine ekledi.

Ev sahibinin sözleri üzerine Pucca’nın tepkisi anında geldi.

“Bütün bunları tek başıma halletmeye çalışıyorum”

Pucca kirasını ödemekte zorlandığını belirterek şöyle konuştu:

Ben değil, ülke olarak 1,5 yıldır ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur durumda. Evet ben de milyonlarca insan gibi kiramı ödemekte zorlanıyorum. Yaşadığım şiddet süreçlerini beni takip edenler zaten biliyor.

Oğlumun başına gelen talihsiz kaza nedeniyle yaşadığım maddi sıkıntının arkasına saklanmak istemiyorum ama zor günlerdi. Her ne kadar tökezlesem de tüm bunları kendi başıma atlatmaya çalışıyorum. Süreç yargıya taşındığında yalnız olmadığımı, milyonlarca kişinin benzer sorunları yaşadığını gördüm.

“Evden tahliye aşamasındayım.”

Zaten evi boşaltma aşamasında olduğum ve davanın devam ettiği hukuki süreçte neden magazin sayfalarında yer aldığımı anlamıyorum. Haber kanallarından gelen röportaj taleplerini kabul etmiyorum.

Oğlum 6 yaşında ve gerçekten zor günler geçirdik, psikolojimizin daha fazla bozulmasına izin vermeyeceğim. Mahkeme sürecimiz devam ediyor. Sizi meşgul ettiğim için kişisel olarak özür dilerim.

“Pucca benim kiracımdı”

Tüm bu yaşananların ardından ‘Pucca’nın eski sahibi olduğunu söyleyen Tuba Ünsal da Instagram hesabından Jale Tuncer’e destek verdi:

Burada sessiz kalmam haksızlık olur. ‘Pucca’nın ev sahibine dava açtığı, aylardır kira ödemediği, ardından dava açan ev sahibine hakaret ettiği haberlerini gördüm. Pucca/Pınar yıllardır evimde kiracımdı. Evimi yıktı demek yetersiz kalır, yaşadığı tüm travmalardan dolayı evi cezalandırdı sanırım, durum o kadar kötüydü.

Aylarca kira ödemedi ve haber dahi vermeden evi boşalttı. O dönem bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum, sanki tacize uğrayan kadın kendini suçlu hissedecekmiş gibi… Bugün haberi görünce yazmak istedim…

haberosmancik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu