Haber

Oylama sürecini Ticaret Bakanı Mehmet Muş yürüttü.

2028 dönemini kapsayacak yönetim bu sandıklardan çıkacaktır” dedi.

Bakan Mehmet Muş, aday olduğu Samsun’un İlkadım ilçesindeki Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulunda 1039 numaralı sandıkta oy kullandı. Muş, oyunu kullandıktan sonra diğer sandıkları gezerek, sandık görevlileri ve vatandaşlarla sohbet etti. Muş, oy kullanma işleminin ardından basına açıklamalarda bulundu.

“Türkiye’nin 2023-2028 dönemini kapsayacak yönetim bu sandıklardan çıkacaktır”

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, seçime katılım oranının oldukça yüksek olduğunu belirterek, “Yaklaşık 30 günlük bir kampanya süresinin ardından bugün oy verme işlemleri başladı. Ülkemize hayırlı olsun. Kampanya süreci olgunlukla geçti. bazı ufak tefek olaylar Türkiye genelinde bir olumsuzluk olmadı.Seçim yapıyoruz.Seçime katılımın büyük olduğunu gözlemliyorum.Vatandaşlarımızın ilgisi çok olumlu.Bu Türkiye’nin geldiği noktanın en önemli göstergesidir. demokratik olarak. Oylar büyük bir olgunlukla kullanılmaktadır. Sandıklar kapandıktan sonra inşallah bu süreç aynı olgunlukta tamamlanır. Türkiye” Türkiye’nin 2023-2028 dönemini kapsayacak olan yönetimi bu sandıklardan çıkacaktır. . Milli irade tecelli edecek. Şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve parti teşkilatı, Mehmet Muş’u oy kullanacağı okulda yalnız bırakmadı. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu