Teknoloji

Need for Speed Ne Zaman, Saat Kaçta Çıkıyor?

Electronic Arts’ın sevilen yarış oyunu serisi Need for Speed’in yeni oyunu Need For Speed Unbound, hayranlar tarafından büyük heyecanla bekleniyordu. Anime ögeleriyle dikkat çeken imalden geçtiğimiz haftalarda da yeni oynanış görüntüsü gelmişti.

EA, artık de Criterion Games’in geliştirdiği Need for Speed Unbound’un çıkışı ile ilgili kimi bilgiler paylaştı. Bu bilgiler, oyunun ne vakit saat kaçta piyasaya sürüleceğini gösterdi. Ayrıyeten erken erişimin ne vakit başlayacağı da duyuruldu.

Need for Speed Unbound ne vakit çıkıyor?

Öncelikle Need for Speed Unbound’un Palace ve Standart Edition olarak sunulacağını belirtelim. EA’nın açıklamasına nazaran Palace Edition’ı ön sipariş ile alan PC, PlayStation, ve Xbox kullanıcıları 29 Kasım, yani yarın saat 10 sularında oyuna erken erişim sağlayabilecek. EA Play üyeleri 10 saatlik denemeye sahip olurken, EA Play Pro aboneleri ise Palace Edition’a sınırsız erişim sağlayabilecek.

Standart Edition’a gelecek olursak bu versiyon, daha evvelden de bilinen tarihte 2 Aralık günü piyasaya sürülecek. Oyunun ön yüklemesinin PC ve Xbox için 24 Kasım’da, PlayStation için ise 26 Kasım’da başladığını ekleyelim.

Need For Speed Unbound’ın standart sürümü Steam’de 1.199 TL’ye satılıyor. Palace Edition ise 1.399 TL fiyat etiketine sahip. Xbox’a baktığımızda standart sürümün 1.399 TL, Palace Edition’ın da 1.599 TL olduğunu görüyoruz. PlayStation tarafında ise sırasıyla 1.400 TL’lik ve 1.600 TL’lik fiyatlar bizi karşılıyor.

Oyunun sistem ihtiyaçları ve daha fazlası için aşağıdaki içeriğimize göz atabilirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu