Haber

Kanye West, Eşi Bianca’nın Deri Maske Takarken Yine Çıplak Fotoğraflarını Paylaştı: “Esir mi Yoksa İsteyerek mi?”

Her hareketi sansasyon yaratan Kanye West ve Bianca’nın tuhaf paylaşımları hepimizi şaşırtmaya devam ediyor. Sosyal medyada kendisini bir kez daha görenleri şaşkına çeviren Kanye West, eşi Bianca’nın sayamadığımız çıplak fotoğraflarını yayınlayınca kaos yarattı.

Amerika’nın ikonik milyonerlerinden Kim Kardashian’la yaşadığı kaotik boşanmanın ardından akıl almaz hamleler yapan Kanye West, gündemimizde kalmak için elinden geleni yapıyor.

Bildiğiniz gibi Ye’nin yeni ismiyle eşi Bianca Censori’yi eski eşi Kim Kardashian’a benzetmek için kırk takla atması dikkatlerden kaçmıyor.

20 Aralık 2022’de evlenen Bianca ve Kanye West’in tuhaf birliktelikleri bir yana, farklı olaylarla da skandallar yaratıyorlar. İkilinin, Venedik deniz taksisinde halka açık yerlerde uygunsuz davranış sergilemesi nedeniyle İtalya’ya girişi yasaklanabilir.

Bianca’yı müstehcen kıyafetler giymeye zorladığı iddia edilen Kanye West’in bitmek bilmeyen tartışmalara yol açması.

Geçtiğimiz saatlerde yaptığı yeni paylaşımla kullanıcılara “Artık yeter!” Dedirten paylaşımlar yapan Kanye West, eşi Bianca’nın çıplak fotoğraflarını defalarca paylaştı.

Eşi Bianca Censori’nin mutfakta yüz maskesi ve neredeyse var olmayan bir mayoyla çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.

Amacının ne olduğunu anlamakta her zaman zorluk çektiğimiz West’in ‘Buğdayın kaymağı’ notuyla yayınlanan fotoğrafları da büyük tepki çekti.

Fotoğraflara gelen yorumlar Bianca’nın akıl sağlığından şüphe edenler, West’in deli olduğunu düşünenler ve Bianca’nın Kanye West’in zoruyla böyle poz verdiğini söyleyenlerle doluydu.

Kanye West’in eşinin sayamadığımız yeni çıplak fotoğraflarını eklediğini görenler yorum yapmadan edemedi. Bakalım kim ne söylemiş!

‘Karınızın fotoğrafını değil, Kanye albümü istiyoruz’

“Dostum, bu kadına pazarlanabilir bir et parçası gibi davranıyorsun.”

“Seni takip etmeyi bıraktım, yardım al dostum”

“Evet erkeğim! Ama karısına üzülüyorum, o bu aşağılanmayı hak etmiyor.”

“Kanye, bunu görmemize gerek yok”

“Biri bu kadını duygusal istismardan kurtarsın.”

“Onun için üzülüyorum. O kadar akıllı ve güzel ki, bir adamın onurunu ve sınıfını elinden almasına izin veriyor. Sanırım bu tarih boyunca oldu.”

“Bu kadını sevmiyor çünkü onu sürekli aşağılıyor.”

“O yetişkin bir kadın, kendi kararlarını verebilecek aklı başında küçük bir çocuk değil. Bu sadece Kanye ile ilgili değil. Bu onun kabulü. Herkes her zaman Kanye için gelir.”

“Gerçekten üzgün görünüyor? Onun için üzülüyorum”

“Bu korku filminin adı ne?”

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

sarayduzuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu