Yaşam

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses çiğ köfte fabrikası açtı

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses, açtığı Çiğköfte fabrikasıyla babasına rakip oldu.

İbrahim Tatlıses’in kurucusu Tatlıses Besin’in idaresinde yıllarca görev ve sorumluluk alan ve birebir restoranları olan Ahmet Tatlıses, Ahmet Tatlıses Çiğ Köfte Fabrikası tarafından kuruldu. Babasıyla uzun süre tartışmalı olan Ahmet Tatlıses, açtığı Çiğköfte fabrikasıyla Tatlıses Çiğköfte’nin en büyük rakibi oldu.

Türkiye’nin birçok şehrine şube açmaya hazırlanan Ahmet Tatlıses’in ilk isteği Tatlıses Çiğ Köfte’nin en iyi şubesi olan Bodrum şubesi oldu. Şubenin adının By Ahmet Tatlıses çiğ köfte olarak değiştirildiği öğrenildi. Ahmet Tatlıses’in kurduğu Çiğköfte fabrikası ve gıda firmasına hemen hemen tüm illerden talep geldiği, bazı Tatlıses Çiğköfte şubelerinin By Ahmet Tatlıses Çiğköfte’ye geçmeye çalıştığı öğrenildi.

Ünlüler birbiri ardına paylaşım yaptı

Pek çok sanatçı, Ahmet Tatlıses’e yeni kurduğu Çiğköfte fabrikasının tanıtım videosunu sosyal medya üzerinden paylaşarak destek verdi. Tatlıses, son dönemin en popüler şarkısı ‘Ali Cabbar’ın müziğiyle Çiğköfte Bodrum şubesinin Ahmet Tatlıses’e devredildiğini duyurdu. – MUĞLA

karakoyunluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu