Yaşam

Ecem Erkek, Üç Yeni Projeyle Seyirci Karşısında

Yer aldığı projelerle isminden kelam ettiren Ecem Erkek, bu defa üç özel projeyle seyircinin karşısına çıkıyor. Kısa mühlet evvel “Güzel Günler” isimli dizisiyle izleyenleri ekrana kilitleyen Erkek, bu sefer Ahmet Kaya’nın vefat yıl dönümü için “Kendine İyi Bak” müziğine Cem Adrian ile yaptığı düetle sevenlerinden tam not aldı. Ecem Erkek, son olarak “Müjdemi İsterim” isimli sinemasıyla 18 Kasım tarihinde sinemaseverlerle buluşmaya başladı.

6 Kasım tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Güzel Günler” isimli sıcacık aile dizisiyle sevenlerinin ilgiyle takip ettiği oyuncu Ecem Erkek, eski periyotların özlenen sevinçli günlerinden izler taşıyan projeyle bir defa daha seyirciyi gülümsetiyor. Tiyatroda yarattığı unutulmaz Naime tiplemesiyle oyunculuktaki muvaffakiyetini kanıtlayan Ecem Erkek, güldürü dünyasının gülen yüzü olarak her hafta izleyicilerin sevgisini kazanmayı sürdürüyor.

“Müjdemi İsterim” Vizyonda!

Yepyeni projelerine son hız devam eden Ecem Erkek’in Ahmet Kural, Mehmet Özgür ve İlker Ayrık ile başrollerini paylaştığı “Müjdemi İsterim” sineması de 18 Kasım tarihinde vizyondaki yerini aldı. Üzerlerine atılan cinayet cürmünden kurtulmak için iş birliği yapmak zorunda kalan Bulut ile Müjde’nin öyküsünü anlatan “Müjdemi İsterim” sineması, güldürü ve aksiyonu birleştiren kurgusuyla sinemaya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Ecem Erkek’in birinci sinema sineması olmasıyla da dikkat çeken “Müjdemi İsterim”, güldürünün yanına macerayı da ekleyen soluk soluğa olaylarla sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Ömer Faruk Yardımcı’nın yönettiği ve Olcay Onur Kaya ile birlikte senaryosunu yazdığı sinemada, uygun kalpli ve gözü pek bir kız olan Müjde’ye hayat veren Ecem Erkek ile saf bir güçlü çocuğu olan Bulut’u canlandıran Ahmet Kural, seyirciyle buluşuyor. Kural ile Erkek, ayrıyeten sinema için söylediği “Sigarası Yaldızlı” müziğiyle da dikkat çekiyor.

Ecem Erkek’ten Sürpriz Şarkı!

Ecem Erkek, oyunculuğunun yanı sıra sesiyle de beğeni kazanırken; yorumladığı müziklere her geçen yenisini ekliyor. Daha evvel Taksim Trio ile bir arada söylediği “Nereden Bileceksiniz” müziğiyle takdir toplayan Erkek, bu defa Ahmet Kaya’nın 22’nci mevt yıl dönümü nedeniyle “Kendine İyi Bak” müziğini seslendirdi. Ecem Erkek ile Cem Adrian, şarkıyı birlikte yorumlayarak, özel bir düete imza attı. Söyledikleri Ahmet Kaya müziği ile ilgili Ecem Erkek, “Yaşasaydı Ahmet Kaya ile tanışmayı çok isterdim ama olmadı. Ben de her fırsatta şarkılarını söyleyip milyonlarca insan aracılığıyla ona selam gönderiyorum.” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu