Haber

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’dan ortak açıklama

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay’da da etkili oldu.

10 ilde çok sayıda can kaybı ve yıkım yaşandı. Bu felaketin ardından spor camiası bölgeye yardım için seferber oldu.

İlgili Makaleler

Türk futbolunun ve İstanbul’un üç büyük kulübü Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray ortak armalarıyla yardım tırlarını denize indirdi ve ortak metin yayınladı.

“Yardım merkezlerimizden afet bölgesine 3 yardım tırı yola çıktı”

İşte üç kulübün ortak açıklaması:

“Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen ve tüm ülkemizi etkisi altına alan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İlk günden bu yana depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Ülkemizi kasıp kavuran bu felaketin her anında üzerimize düşeni yapmaya, yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Bu zor günlerde hepimizin yaralarımızı sarması ve birlik içinde kucaklaşması gerekiyor.

Bugün de bu birlikteliğin bir göstergesi olarak yardım merkezlerimizden afet bölgesine kulüplerimizin logolu 3 yardım tırını birlikte yola çıkardık.

Kulüplerimizin vatandaşlarımızla ve ülkemizin emrinde birlik ve beraberlik içinde olduğunu gösteren bu gezi, afet bölgesindeki vatandaşlarımıza şifalar getiriyor,

Türk Futbolu için birlik ve beraberliğin mihenk taşı olmasını diliyoruz…”

aricakhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu