Haber

Akpınar, Devrek Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifinde yeniden başkan oldu

Devrek Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı İsmail Akpınar, 54’üncü Olağan Genel Kurul’da yeniden başkan seçildi.

Bir otelde düzenlenen genel kurula kongrenin başkanlığını Ereğli Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Lideri Mehmet Azman yaptı.

Seçime tek aday olarak giren mevcut lider İsmail Akpınar, 140 delegenin tamamının oyunu alarak 10’uncu kez cumhurbaşkanlığına atandı.

Akpınar yaptığı konuşmada esnafa daha doğru hizmet vermek için yola çıktıklarını belirterek, “Esnafımıza gereken desteğin verilmesi için büyük gayret sarf ettik. Burası bir kredi kurumu. Değerli esnafımıza, üyelerimize çok teşekkür ediyorum. ve çalışanlarına yakın destekleri için.” dedim.

Yeni yönetim listesi, “Başkan Yardımcısı İsmail Karaöz, icracı üye Adnan Keklikoğlu, üyeler İzzet Kapucubaş ve Nazif Cinoğlu”ndan oluştu.

Genel heyete, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, YETERLİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıyıcı, Zonguldak Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Zonguldak Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Şehir, Devrek Esnaf ve Sanaatbeyk Esnaf Odası, Adnan Kekseloğlu Esnaf Odası Başkanı Ali Çetin ve kooperatif üyeleri katıldı.

habertatvan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu