Haber

AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, partililer tarafından çiçeklerle karşılandı

AK Parti’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı açıklanan Hakan Tütüncü, kentte partililer tarafından çiçeklerle karşılandı.

Ankara’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtma Toplantısı’nda 31 Mart’ta yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri için Antalya’dan aday gösterilen Tütüncü’yü partililer ve vatandaşlar İl Müdürlüğü önünde karşıladı.

Partililerin çiçek takdim ettiği Tütüncü, konuşmasında keyifli bir heyecanla “Bismillah” diyerek kutlu bir yolda olduklarını belirterek, siyasi hayatı boyunca biriktirdiği güzel anılara yenilerini eklemek istediklerini belirtti. hayat.

Büyükşehir ve 19 ilçede galip geleceklerini belirten Tütüncü, “Yetki ve mevkilerin bize sağladığı güçle bu zaferin milletimize daha iyi hizmet etmesini istiyoruz. Bu şehrin birçok fırsatının fırsata dönüştürülmesini istiyoruz. Hizmet yetkin kadronun elinde.Bunun için kararlılıkla, titizlikle çalışacağız.Gerçek belediyecilik AK Parti’nin işidir” dedi.

Seçim sürecinde sadece proje konuşacaklarını ve kimseye kötü söz söylemeyeceklerini belirten Tütüncü, seçim sonunda 5 yıl boyunca halkın masasında ve gönlünde olacaklarını kaydetti.

“Antalya’da 5 yıldır hizmet yok”

NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Delegasyonu Lideri ve AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu da Tütüncü’nün partinin ilk kurulduğu günden bu yana çalışkanlığı ve başarısıyla öne çıktığını söyledi.

Tütüncü sayesinde Kepez ilçesinin çehresinin değiştiğini belirten Çavuşoğlu, “Antalya’da 5 yıldır hizmet var mı maalesef yok. Bizim insanlarla sorunumuz yok, Muhittin Böcek’le sorunumuz yok, değiliz” dedi. bireylerle ilgileniyor ancak hizmet anlamında Antalya’nın çok gerisinde olduğu bir gerçek var. “İstedikleri her şeyi vermemize rağmen ‘Devlet desteği alamadık’ diyemiyorlar.”

Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı’nın Antalya’da zafere ulaşacağını belirtti.

AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin de 31 Mart’ta Antalya’da tarih yazacaklarını kaydetti.

Programa AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, Tuba Vural Çokal, Atay Uslu ve İbrahim Ethem Taş da katıldı.

haber-silifke.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu